Hakkımızda

Hakkımızda

S

ubaşı inşaat sektörüne artı değer katacak projelere imza atmıştır.Kaliteyi bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek bir çok kişiye konforu sağlamış, müşterilerle kurduğu başarılı güven ilişkisi sayesinde fark yaratarak ilerlemiştir.

Vizyonumuz, modern ve teknolojik açıdan en iyi çözümlerle tüm projelerimizde son teknolojiyi kullanarak başarılı yapılar hayat geçirmektir.Ahenk Mühendislik-İnşaat olarak, modern teknolojiyle birlikte kaliteden ödün vermeden,doğaya ve çevreye duyarlı müşteri beklentilerinin çok üstünde yapılar inşa ediyoruz.Hedefimiz, her gün yenilenen teknolojiyle işimizi birlikte yürüterek yaşam alanını sanat haline getirip güven ve başarı ile sektörümüzde büyümektir.

1978 yılından bu yana kaliteli yapılar inşa eden SUBAŞI İNŞAAT herzaman doğruluğu dürüstlüğü ve kaliteli yapıyı hedef almıştır. Konut Projeleri , alt yapı , üst yapı işleri yapmaktadır.

Değerlerimiz

Kalite Poltikamız

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda

Dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak,
Dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla,
En iyi ekipman ve en çağdaş mühendsilik gücünü kullanarak,
Tüm çalışanlarımız ile birlikte, takım ruhu içinde, yaratıcılıkla,
Sürekli eğitimlerle, niteliklerimizi sürekli geliştirerek,
Çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde,
Güncel yasalara ve mevzuatlara eksiksiz uyarak,
“Kaliteden hepimiz sorumluyuz” ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, yurt içinde ve yurt dışında örnek gösterilen bir firma olmak için çalışmaktayız.

Çevre Politikamız

Subaşı olarak; faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bugüne taahhütlerimizi yerine getirirken doğaya olan sorumluluğumuzun bilinciyle hareket etmeye özen gösterdik. Bulunduğumuz çevrenin korunması ve iyileştirilmesini işimizin ayrılmaz bir parçası olarak gördük.

Bu anlayışımızdan hareketle;

Çevre korumasına ait performans ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmeyi,
Tüm şantiyelerimiz ve yatırımlarımızı doğaya minimum etki ile, sorumluluk bilinci ile yürütmeyi,
Çalışanlarımızda ve tüm sosyal paydaşlarımızda sürdürülebilir kaynak kullanımı bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmayı,
Mevcut kaynakların korunması, geri dönüşüm ve atık yönetimi konularında bilinç oluşturmak ve geliştirmeyi,
İlgili tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmeyi
taahhüt ediyor, kullanmakta olduğumuz doğal kaynakların gelecek kuşaklara güvenle bırakılması adına çevre yönetim sistemlerimizi sürekli geliştirmek için çalışıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Tüm çalışma alanlarımızda ve şantiyelerimizde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, birincil önceliğimiz olarak görülmektedir.

İş yerlerimizde çalışanlarımızın sağlığının korunması ve iş güvenliğinin sağlanması konusunda yürürlükte bulunan tüm mevzuatlar yerine getirilir,
Çalışanlarımıza yapmakta oldukları işlerde uymaları gereken sağlık ve güvenlik önlemleri tam anlamıyla öğretilerek, sürece destekleri ve aktif katılımları sağlanır.
Şantiyelerimizde, işçilerin, İşçi Temsilcisi ile temsil edilmesi ve İş Güvenligi Kurullarında birlikte karar alınması sağlanır.
İşçi sağlığı ve iş güvenliği alanındaki teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek, olanaklar çerçevesinde iş yerlerimizde uygulanır.
İş kazalarının önlenebileceğine inanılır ve bu inançla gerekli olan tüm önlemler en üst düzeyde alınır.

Kalite Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti / 100%
Güvenli Yapı / 100%
Uzman Kadro / 100%
Profesyonel Hizmet / 100%